HAKKIMIZDA

OTG İnşaat, 2003 yılında Ankara’da “OTG İnşaat” markasıyla kurulmuştur. Başlangıçta şirketimiz 4 yıl boyunca yoğun olarak emlak, inşaat ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmuştur.

4 yılın sonunda genişleyen şirketimiz, ilk olarak inşaat sigorta işlerini de bünyesine katmıştır. Daha sonra 2010 yılında çözüm ortaklarıyla birlikte birçok başarılı projeye imza atmıştır. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz her geçen gün daha da büyümüş, faaliyet alanlarına inşaat, taahhüt ve 2017 yeni villa projelerini de OTG İnşaat bünyesine eklemiştir.

Gerçekleştirdiğimiz her projede ve her alanda ilk günkü heyecanımızdan hiçbir şey kaybetmeden tüm hızımızla her alanda kalite ve güveni sunmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

VİZYONUMUZ

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Bizim Takım

Sahnelerin arkasında kim var

Biz Kimiz

Şirketimizin Kısa Tarihçesi

Mart, 2017

OTG İnşaat, 2003 yılında Ankara’da “OTG İnşaat” markasıyla kurulmuştur.

Ocak, 2016

Başlangıçta şirketimiz 4 yıl boyunca yoğun olarak emlak, inşaat ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmuştur.

Mayıs, 2015

4 yılın sonunda genişleyen şirketimiz, ilk olarak inşaat sigorta işlerini de bünyesine katmıştır.

Nisan, 2012

Daha sonra 2010 yılında çözüm ortaklarıyla birlikte birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Mart, 2010

Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz her geçen gün daha da büyümüş, faaliyet alanlarına inşaat, taahhüt ve 2017 yeni villa projelerini de OTG İnşaat bünyesine eklemiştir.

Görüşler
Ne Diyorlar